- Locatie
het Huis voor de Samenleving - Peelzaal
- Voorzitter
- Mark van den Heuvel
Agendapunten
-
1
Bijlagen
-
2
Bijlagen
-
3Mededelingen vanuit het college - 20:02
-
4
Dit agendapunt wordt als volgt behandeld.
Informerend
De onderzoekers lichten het rapport toe. Zij krijgen daar ongeveer 15 minuten de tijd voor. Aansluitend is er gelegenheid tot het stellen van vragen aan de onderzoekers (30 minuten). Daarna verlaten de onderzoekers de vergadering.
Opiniërend
Elke fractie krijgt 4 minuten de gelegenheid om te reflecteren op het gevolgde proces en de uitvoering van het beleidskader, en op de aanbevelingen uit het rapport van Berenschot. Daarna is er gelegenheid voor de portefeuillehouder / het college om te reageren. Aansluitend volgt een vrije discussie (45 minuten). Fracties gaan opiniërend met elkaar in gesprek. De portefeuillehouder kan waar dat nodig is (via de voorzitter) participeren in de discussie.
Conclusie
De voorzitter formuleert als conclusie een kort overzicht van de inhoudelijke standpunten en/of een advies over de verder te volgen procedure.Bijlagen
-
5Sluiting - 22:05